Recenzie o Flekosteel

 • Zuzana
  Pred pár mesiacmi mi diagnostikovali reumatoidnú artritídu. Aby kĺby úplne neboleli, rozhodol som sa hľadať nápravu, ktorá by pomohla vyrovnať sa s problémom. Riešením bol Flekosteel gél. Rád by som poznamenal, že gél skutočne dáva výsledok. Masť má kumulatívny účinok, takže po liečbe sa bolesť nevráti.
  Flekosteel
 • Milan
  Som športovec a bolesti kĺbov sú v mojej kariére častým javom. Flekosteel gél pomáha uvoľniť svaly po tréningu alebo súťaži, ako aj urýchliť regeneráciu tkanív. Krém používam nepravidelne, ale aj pri tejto aplikácii dáva produkt výsledky.
  Flekosteel
 • František
  V päťdesiatke sa už kĺby cítia a moje kolená sa začali večer alebo pri náhlych zmenách teploty krútiť naruby. Záchranu som našiel v masti Flekosteel, ktorú mi poradil lekár. Spektrum účinku lieku vzbudzuje dôveru a výsledok nenecháva pochybnosti o účinnosti lieku.
  Flekosteel
 • Štefan
  Flekosteel je vynikajúca masť na boľavé kĺby. Ak sa ťažko pohybujete, dlhé prechádzky spôsobujú bolesti a opuchy kĺbov, dôrazne vám odporúčam použiť masť. Flekosteel gél mi pomohol a už mesiac po liečbe som sa mohol vrátiť do aktívneho života.
  Flekosteel
 • Martin
  Často chodím do posilňovne a veľmi rada behám. Takáto vášeň pre šport sa samozrejme nezaobíde bez zranení. Flekosteel mi pomáha vyrovnať sa s bolesťami kĺbov počas pádov. Gél som našiel náhodou, dozvedel som sa ho na nejakom fóre. Vyskúšal som to, výsledok sa mi páčil. Prekvapilo ma, že krém na kĺby obsahuje výlučne prírodné zložky.
  Flekosteel
Užívateľské hodnotenie Flekosteel
4.6
14